Kabátí raritka

Video

Rarita z roku 1992 na letním rockfestu Čtverec v Dolní Poustevně – to jsem fakt jestě netušil, že Kabáti vůbec jsou… i když, nedávno jsem se dopátral, že v roce 1995 jsem už byl na koncertě (i když se mi tomu vůbec nechce věřit :D)

Novoroční klíč

Video

O novoročním výšlapu na Klíč jsem se dozvěděl prakticky ihned po publikaci, jen jsem si nebyl úplně jistý, jestli ho chci absolvovat… Přecijen – Silvestr je Silvestr a nakročení do nového roku se musí řádně oslavit. To se mi však povedlo téměř za střízliva (před půlnoci jsme si udělali malý výšlap pod Dymník, tak člověk docela vystřízlivěl). Continue reading

Daewoo Lanos

Video

Není to žádná závratná rychlost, ale na motorek o obsahu 1349ccm myslím docela kvalitní výkon. Doufám, že v nejbližsí době natočíme podobné video, opět pro jistotu na dálnici A4 v „Říši“ – oproti minulému roku je auto v trochu lepší kondici a hlavně už je bezpečnejší (¾ roku jsem jezdil s prasklým závěsem řízení :D)

Video z roku 2008, od té doby zelenou Ještěrku nahradila černá a loni i ji nahradila Octavia TOUR – je to úplně o něčem jiném 🙂 V té době jsem byl mladý a značně nevybouřený – dneska bych si takovou šílenost už znovu asi nezkusil… (kecám, musím otestovat i Škodovku :D)